אפילציה בבאר שבע יעילה עבור כולן

ישנן מספר דרכים לטיפול בשיעור יתר אצל נשים. זו אינה תופעה נעימה ומסיבות אסתטיות וחברתיות נשים רבות מבקשות להיפטר מן השיער המיותר הצומח על הפנים או על הרגליים. השיטות המקובלות להסרת שיער באופן קבוע הן הסרת שיער בלייזר, הסרת שיער תוך שימוש בקרן אור ואפילציה.

בניגוד לשתי השיטות הראשונות – שאינן יעילות עבור נשים בעלות שיער בהיר – בלונדיניות, ג'ינג'יות ובעלות שיער לבן – מתאימה האפילציה עבור כל הנשים באשר הן.

במהלך טיפול האפילציה, מחדירה הקוסמטיקאית מחט זעירה לזקיק השערה ומחממת אותו לזמן קצר מאוד. חימום זקיק השערה גורם לקרישת כלי הדם שבתוך הזקיק ולמותו של הזקיק. לאחר שהזקיק אינו פעיל – השערה שהצמיח אינה יכולה לצמוח עוד. גם שערות חדשות אינן יכולות לצמוח לעולם מתוך הזקיק המת.

אפילציה בבאר שבע – טיפול בכל שערה

טיפול האפילציה מצריך התייחסות לכל שערה ושערה בנפרד. זאת הסיבה שבגללה הוא ממושך בהיקפו הכללי. בכל אחת מפגישות הטיפול, שיכולות להיות גם יותר מפעם אחת בשבוע, נעשה טיפול קצר יחסית שבו מטפלת הקוסמטיקאית בזקיקי השערות שנמצאים בשלב המתאים לטיפול – שלב צמיחת השערה. על מנת שלא ייגרם גירוי חריף לעור מוגבל כל טיפול לזמן קצר, בייחוד כאשר מדובר בטיפול בשיעור יתר בפנים.

כמו בהסרת שיער בלייזר או באמצעות שעווה – גם באפילציה לא ניתן לומר שהטיפול אינו כולל כאב ברמה כזו או אחרת. החדרת המחט לזקיק השערה וחימומה גורמים לתחושת עקצוץ קלה. אולם מדובר בכאב קל יחסית שניתן לסבול ולשאת. אחרי הכול, מה לא נעשה כדי להיות יפות יותר?

אפילציה בבאר שבע – לא בכל מקרה

אפשר לעשות טיפולי אפילציה בסביבת באר שבע בכל מקום שעיר בגוף. אבל לא כדאי לעשות את הטיפול באזורים שעירים מדי. מכיוון שהטיפול הוא בכל שערה ושערה – אפילציה באזור כזה עשויה להימשך זמן ממושך ולעלות כסף רב. לעומת זאת, אם מישהי סובלת משיעור יתר בפנים, אך השערות הסוררות המדוברות הן מעטות יחסית – כדאי לה מאוד לטפל בהן באפילציה משום שבדרכים אחרות – גילוח לסוגיו – היא רק תגרום לשערות להפוך לעבות וכהות יותר.

כמה דברים שכדאי לדעת

טיפולי אפילציה צריכים להתבצע רק על ידי אנשי מקצוע מיומנים. רק מי שהתמחה השיטה יוכל לבצע את הטיפול ללא תופעות לוואי כמו זיהומים, כוויות וצלקות.

כדי להימנע מתופעות לוואי חשוב לשמור על היגיינה ועל סטריליות. חשוב לוודא כי המחט נוקתה היטב וסביבת העבודה נקייה והיגיינית. כדי להקל על הכאב אפשר להשתמש במשחות הרגעה.

 

 

 

מידע על שיקום - שיקום ואסתטיקה רפואית | דקו אתרים - אתרים למכירה