השתלת שיניים

השתלת שיניים היא אחת הפעולות הנפוצות ביותר בתחום שיקום הפה. אם בעבר, אנשים נאלצו להתמודד עם שיניים חסרות ולא אסתטיות, כיום רוב האנשים יכולים לעבור השתלה של שיניים על ידי שתלים דנטליים וכתרים ולהיראות במיטבם.

השתלת שיניים – תפקיד השיניים

הפה שלנו הוא אחד הדברים החשובים לנו. צבע השיניים שלנו מצביע על כך שאנחנו מקפידים לצחצח אותם או שלא. העובדה שהשיניים ישרות ושלמות מצביעה על צד אסתטי מפותח והעובדה שהשיניים בריאות מאפשרת לעיסה תקינה של כל סוגי המזונות. דבר זה מוביל למסקנה שהשיניים שלנו משמשות כדבר מרכזי בחיינו. אם קורה מצב ובו רופא השיניים נאלץ לעקור חלק מהשיניים שלנו, בוודאי תשמחו לשמוע שניתן לשקם את הפה ולסגל מראה אסתטי מוצלח על ידי השתלת שיניים.

מהי השתלת שיניים?

השתלת שיניים מורכבת מהברגה של שתלים דנטליים בעצם הלסת והלבשת כתרים עליהם. בניגוד לפתרון הישן יותר של שיניים תותבות, כאן מדובר על פתרון קבוע ונוח יותר. אנשים שאיבדו את השיניים שלהם כתוצאה מבעיות שונות בפה או נטילת תרופות חזקות נוטים לסבול מבעיות של לעיסה וכן מביטחון עצמי ירוד וזאת משום המראה הלא אסתטי של השיניים החסרות. הפתרון האידיאלי במצבים אלו הוא השתלה של שיניים. כאן מדובר על פתרון קבוע שיאפשר חיוך טבעי ונשך תקין. אם בעבר, ההשתלה הייתה ארוכה ויקרה מאוד, כיום המחירים ירדו ויש שיטות שונות של השתלה.

השתלת שיניים – חשוב לדעת

  • מראה טבעי- השתלים נראים כל כך טבעיים עד כי רוב האנשים אינכם יכולים להבדיל ביניהם לבין השיניים הטבעיות של אותו אדם שעבר את התהליך.
  • התאמה- לא כל כך אחד יכול לעבור השתלת שיניים ובמקרים רבים מתאימים לאנשים את שיטת ההשתלה המתאימה להם ביותר. רק רופא שיניים או מומחה פה ולסת יוכלו להחליט האם אותו אדם יכול לעבור את ההשתלה ובאיזו שיטה וזאת לאחר בדיקות קפדניות של פיו וצילומי סי.טי.
  • זמנים- יש השתלות שמצריכות מספר פגישות ויש שיטות השתלה שמצריכות פגישה אחת בלבד. הכל תלוי בשיטת ההשתלה.
  • הצלחה- אחוזי ההצלחה של השתלות שיניים גבוהים מאוד, אך יש לקחת בחשבון שיש גם יוצאים מן הכלל.
מידע על שיקום - שיקום ואסתטיקה רפואית | דקו אתרים - אתרים למכירה