טיפול פנים בגלי רדיו – לחזור אחורה בזמן!

טיפול פנים בשיטת גלי רדיו זוהי מתבצע באמצעות טכנולוגיה מתקדמת. זוהו אחד הטיפולים היעילים במסגרת טיפולי האנטי אייג'ינג להצערת עור הפנים ולעיכוב תהליכי הזדקנות. טיפול פנים בגלי רדיו זו שיטת טיפול בטוחה, היא אינה פולשנית, אינה גורמת לכאבים או לתופעות לוואי. זהו טיפול הנמשך בין שמונה עד עשרה טיפולים, כאשר כבר בטיפול הראשון אפשר להרגיש בהבדל, במיוחד בטיפול בקמטוטים הזעירים.

טיפול פנים בגלי רדיו – כל מה שחשוב לדעת

טיפול פנים בגלי רדיו היא שיטה המבוססת על גלי רדיו ואור החודרים אל שכבת הדרמיס, שכבת הביניים של העור, מגרה את תאי העור ומייצרת סיבי קולגן חדשים האחראים על האלסטיות של העור. כתוצאה מהטיפול, התאים החדשים שנבנים בריאים יותר וחיוניים וגם זרימת הדם בעור הפנים משתפרת ומואצת.

נוסף גם על האצת בניית התאים ועל בניית תאי הקולגן תורמת השיטה גם לניקוי רעלים ולניקוי הלכלוך התקוע בין שכבות העור. וכתוצאה מכך עור הפנים נראה רענן, אלסטי ומלא ברק.

שיטת הטיפול בגלי רדיו אינה מתאימה לאנשים הלוקחים תרופות בשל בעיות בלחץ הדם מאחר והטיפול גורם להתערבות במחזור הדם. כבר בפגישה הראשונה חייב המטופל ליידע את המטופל על אודות ההיסטוריה רפואית שלו כדי לבדוק האם הטיפול מתאים לו.

כאשר יש בעור הפנים קמטים עמוקים, יש צורך במספר טיפולים גבוה יותר בשל עומק הקמטים. בדרך כלל יידרשו בין שמונה לעשר טיפולים. במקרים של קמטים קלים, מספר  הטיפולים יפחת באופן משמעותי והתוצאות ייראו כבר לאחר טיפול אחד או שניים.

טיפול פנים בגלי רדיו – למי זה מתאים?

הטיפול מתאים לנשים בגיל מבוגר המעוניינות לעכב תהליכי הזדקנות של עור הפנים ולשפר את המראה הקיים.

הטיפול מעניק מענה מצוין לבעיות של סנטר כפול ועור צוואר רפוי.

להעלמת צלקות בעור, חטטים ופצעי אקנה.

לסימני מתיחה בעור לאחר לידה או הרזיה ולחיטוב וחיזוק בטן רפויה.

הטיפול בגלי רדיו אינו מתאים לנשים בהיריון, לאנשים בעלי קוצב לב, למי שעבר מילוי או הזרקות בוטוקס במשך שלושת החודשים האחרונים לפני הטיפול, למי שחולה במחלות אונקולוגיות, לסובלים מהרפס, מדלקות עור באזור המטופל ועוד. כל מצב קליני אחר דורש אישור מיוחד מהרופא המטפל.

מהם יתרונות הטיפול?

תוצאות הטיפול נשמרות למשך זמן ארוך. בניגוד לטיפולי אנטי אייג'ינג אחרים, כמו למשל הזרקת בוטוקס, אין צורך לחדש את הטיפול כל מספר חודשים.

הטיפול אינו פולשני, במקרים רבים הוא ממצק, מותח ומחטב את עור הפנים ללא צורך בסכין המנתחים.

מידע על שיקום - שיקום ואסתטיקה רפואית | דקו אתרים - אתרים למכירה