שיקום הפה בשיטות חדשניות ומוצלחות

שיקום פה בשיטות חדשניות הוא אחד הבשורות של המאה עשרים ואחת בתחום טיפולי השיניים. באמצעות מכשור חדיש ושיטות טיפול חדישות אפשר לתת פתרון לכל מצב, להפחית את הכאבים ולהחזיר לכל פה את יכולת התפקוד ואת המראה האסתטי הנעים. ד"ר רונן בורדובסקי הוא בין הרופאים המובילים בתחום שיקום הפה. המרפאה הממוקמת בלב תל אביב מצוידת בכל אמצעי הטכנולוגיה החדישים ופועלת בשיטות העדכניות ביותר. צרו קשר, אל תהססו, הצטרפו אל אינספור הלקוחות המרוצים.

ציוד טכנולוגי חדיש ושיטות חדשות ייתנו מענה ופתרון לכל מצב

מכשור וטכנולוגיה חדישים נותנים מענה לשיניים פגועות או לשיניים חדשות. באמצעות המכשור החדיש אפשר להגיע לרמת דיוק מרבית, לבצע בהצלחה גם טיפולי שיניים מורכבים, הנראים מסובכים, ולהעניק לכל מטופל איכות חיים חדשה.

אמצעי הטכנולוגיה והשיטות החדשות יתנו מענה למראה אסתטי של כל פה, גם אם הוא מכוער ודוחה. הלבנת שיניים תעלים כתמים מהשיניים ותחזיר להם את הלובן, את הבוהק ואת המראה הזוהר. כדי לכסות על שינים שבורות או סדוקות, על רווחים בין השיניים ועל פגמים נוספים משתמשים בטכניקות של ציפויי שיניים או בהרכבת כתרים.

שיקום פה חלקי יכול להיות השתלה רק של שן אחת או טיפול חליפי בשן שיחזיר לה את התפקוד הטבעי.

שיקום פה מלא נדרש לאחר מחלות, תאונות או איבוד שיניים בשל גיל מבוגר ועוד .

שיטת אול און פור היא השיטה החדשנית והמובילה בתחום שיקום הפה בשיטות חדשניות ומוצלחות. בעבר, לא כל אחד התאים להשתלת שיניים. בעיות כמו חוסר עצם, מחלת סוכרת ועוד מנעו ממטופלים רבים אפשרות של השתלת שיניים.

ד"ר פאלו מאלו מליסבון פיתח שיטה חדשה ועדכנית. בעזרת שימוש במחשב ובצילום סי. טי. דנטאלי אפשר לבצע השתלת שיניים "הנדסית". בשיטה זו משתיל הרופא רק ארבעה שתלים בזוויות שונות. השימוש במחשב מסייע לרופא לתכנן בדייקנות את הזוויות שבהן הוא יחדיר את השתלים שעליהם יורכב גשר קבוע בן עשר עד שתיים עשר שיניים.

שיטת אול און פור מתאימה גם למטופלים חסרי צפיפות עצם והיא חוסכת טיפולים כירורגיים מקדימים כמו השתלת סינוס והרמת עצם.

שיקום הפה בשיטות חדשניות ומצליחות – כמה טיפים ועצות טובות

  • חשוב לדעת כי לא כל רופא שיניים הוא מומחה בתחום שיקום הפה. כדי לקבל הסמכה כמומחה בשיקום הפה יש צורך בלימוד של ארבע שנים נוספות לאחר סיום לימודי רפואת השיניים ובהכשרות והתמחויות רבות. לפני שאתם בוחרים רופא מומחה בתחום שיקום הפה, כדאי להתעניין האם הרופא קיבל הסמכה כמומחה לשיקום הפה.
  • הניסיון, הידע המקצועי והציוד הטכנולוגי החדיש הם הערובה להצלחת הטיפול. לפני שבוחרים רופא מומחה בתחום שיקום הפה כדאי לבקש המלצות. גם רופא השיניים שלכם ידע ודאי להמליץ לכם על מומחה מיוחד לשיקום הפה.
  • שיקום הפה הוא טיפול ממושך ומורכב. לעתים יידרש הרופא המשקם לעזרת מומחים נוספים, כל אחד מומחה בתחום אחר. רופא שיניים מומחה בשיקום הפה הוא כמו מנצח על מקהלה, הוא יבנה את תוכנית הטיפול, יפנה אתכם, אם יהיה צורך, למומחים בתחומים מסוימים, יעקוב אחרי הטיפול וישלים אותו. ככל שהרופא מעסיק במרפאתו צוות מומחים גדול יותר, כך מעיד הדבר על המקצועיות שלו, על האמון ועל סיכויי ההצלחה הגבוהים של הטיפול.
  • אם אתם מבצעים טיפולי שיניים בהרדמה, חשוב לוודא כי המרפאה קיבלה רישיון ממשרד הבריאות לבצע טיפולים בהרדמה וכי היא מצוידת בציוד הנחוץ, כולל ציוד החייאה. חשוב להדגיש כי בעת טיפולי שיניים בהרדמה יהיה נוכח רופא מרדים במשך כל זמן הטיפול.
מידע על שיקום - שיקום ואסתטיקה רפואית | דקו אתרים - אתרים למכירה