שיקום הפה- כמה זה יעלה לנו?

פה בריא מבטיח יכולת לעיסה טובה, חיוך יפה ובריאות טובה. אם בעבר, שיקום של הפה היה דבר יקר מאוד ורבים לא יכלו להרשות אותו לעצמם, כיום יש תוכניות רבות לשיקום הפה, טכנולוגיות שמאפשרות שיקום מהיר ומקצועי, המחירים ירדו ויש אפשרות לשלם בתשלומים נוחים.

שיקום הפה- על מה מדובר?

אנשים רבים טוענים שהם אינם מבינים על מה מדובר. הרי טיפולים משקמים קיימים שנים רבות, אז מדוע עולם הרפואה הדנטאלית התעורר והחליט להציע כעת תוכניות שונות לשיקום הפה. התשובה היא שעד כה היו מגוון טיפולי שיניים, אך כאן מדובר על תוכנית אחת שמאגדת מטרה אחת, שיקום של הפה בהתאמה אישית עד השגת תוצאה של פה בריא וחיוך שובה. תוכנית של שיקום הפה תיעשה על ידי מומחה בתחום וזאת לאחר כל הבדיקות הדרושות.

תוכנית לשיקום הפה- העלות הכוללת

  • פרטי או קופת חולים- בחירה ברופא מומחה בתחום במסגרת פרטית תייקר את התהליך בהשוואה אל תהליך שיקום הפה באחת מהמרפאות של קופת החולים אליה אתם משתייכים. חשוב לציין שלמרות עובדה זו אנשים רבים עדיין מעדיפים לעבור את כל טיפולי שיקום הפה אצל מומחים פרטיים שמסכימים לחלק את סכום הטיפול למספר תשלומים.
  • מצב הפה- זהו הסעיף השני שיקבע מה תהיה עלות שיקום הפה. אם מדובר על פה שצריך לעבור טיפולים מקדימים של עקירות, סתימות, טיפולי שורש וטיפולים נוספים לפני השיקום הסופי של הפה על ידי כתרים ופעמים אף על ידי השתלות, יש לקחת בחשבון שהדבר ייקר את המחיר.
  • חומרים- יש חומרים מסוגים שונים שמשמשים לשיקום הפה. יש חומרים איכותיים מאוד שעלותם גבוהה ויש חומרים באיכות בינונית שהעלות שלהם סבירה. למשל, כתר ממתכת אצילה יעלה יותר מכתר מחרסינה.
  • ציוד- נכון להיום יש מרפאות בהן משתמשים בציוד איכותי אך ישן ואילו מרפאות אחרות משתמשות בציוד המשוכלל ביותר שכולל את הטכנולוגיה הרפואית המתקדמת ביותר.
  • ניסיון ומוניטין- רופא מומחה בעל מוניטין מוצלח וותק רב שנים בדרך כלל ידרוש מחיר גבוה יותר בהשוואה אל רופאים שרק התחילו את הקריירה שלהם כמומחים.
מידע על שיקום - שיקום ואסתטיקה רפואית | דקו אתרים - אתרים למכירה